خانم تبلیغ

تارنمای جــامـع نیازمنــدی های ایـــــــران و خرید و فروش اینترنتی

این پروژکتور چند ویژگی اساسی دارد که به بررسی آنها می پردازیم. اولین آنها شدت روشنائی آن است که مقدار آن 4500 ANSI LUMENS است. این شدت روشنائی این دستگاه را به ابزاری مناسب جهت اتاق های بزرگ و حتی سالن های نسبتا بزرگ تبدیل می کند. شاید بتوان گفت این دستگاه چندان مناسب اتاق های کوچک نیست و با انتخاب این دستگاه برای فضاهای کوچک در واقع از قابلیت های این دستگاه به خوبی استفاده نمی شود. بنابراین همانطور که اشاره شد این دستگاه را برای فضاهای نسبتا بزرگ و یا اتاق هائی که نور محیط زیاد است پیشنهاد می شود. همچنین اتاق های کنفرانس نسبتا بزرگ نیز برای این دستگاه مناسب اند. 

ویژگی دیگر این دستگاه رنج زوم اپتیکی دستگاه است. زوم این مدل دستگاه است. نسبت بزرگنمائی یا Throw Ratio در این دستگاه تا است. این رنج وسیع بزرگنمائی دست شما را در تنظیم دستگاه و ایجاد تصاویری متناسب با صفحه نمایش باز می گذارد. اما نسبت بزرگنمائی یا Throw Ratio چیست؟

این نسبت بیانگر فاصله پروژکتور تا صفحه نمایش به طول تصویر ایجاد شده است. مثلا در این دستگاه که نسبت بزرگنمائی بین تا است به این معنی است که در بیشترین بزرگنمائی که مقدار است فاصله پروژکتور تا صفحه نمایش برابر طول تصویر است. هر چه مقدار نسبت بزرگنمائی کمتر باشد با فاصله ای ثابت از پروژکتور تصویر بزرگتری تولید می شود. تصویر زیر این ویژگی را بیشتر و بهتر توضیح میدهد.


با دانستن نسبت بزرگنمائی یا Throw Ratio به راحتی می توان با دانستن ابعاد صفحه نمایش تان فاصله پروژکتور از آن را تعیین کرد. کنتراست تصویر این پروژکتور 15 هزار به 1 است. همچنین چرخ فیلتر آن 6 قطعه دارد که این دو ویژگی کیفیت تصویر بالائی را تضمین می کنند. رزولوشن تصویر در این دستگاه XGA یا 1024X768 پیکسل است که برای مقاصد آموزشی کافی به نظر می آید. بلندگوی داخلی این دستگاه دارای قدرت 10 وات است که قدرت خوبی دارد و در آموزش بسیار کارآیی دارد. تکنولوژی تولید تصویر در این دستگاه DLP است . دستگاه قابلیت پخش تصاویر 3 بعدی را نیز دارد که البته برای این منظور به عینک های مخصوص احتیاج است. 

دستگاه همچنین از دیدگاه درگاه های ارتباطی بسیار غنی است و از این بابت هیچ کمبودی احساس نخواهید کرد. 

همانطور که در تصویر فوق ملاحظه می کنید رنج وسیعی از درگاه ها جهت ارتباط با دستگاه های جانبی وجود دارد. دستگاه همچنین مجهز به درگاه شبکه RJ45 است. با استفاده از یک کابل مناسب می توانید دستگاه را به کامپیوتر وصل کرده و آن را به طور کامل حتی از راه دور نیز کنترل کنید که این نیز قابلیت بسیار خوبی در سالن ها و مکان های بزرگ است.

اطلاعات آگهی

×