خانم تبلیغ

تارنمای جــامـع نیازمنــدی های ایـــــــران و خرید و فروش اینترنتی

آیا در مورد موسیقی سابلمینال و تاثیر شگفت انگیز آن بر روی قدرتمندی ذهن و مغز چیزی شنیده اید؟

تغییردادن عادات و باورهای منفی و عمیق در حالت هوشیار سخت و دشوار است.

ذهن انسان از دو بخش خودآگاه و ناخود آگاه تشکیل شده است. تمامی رفتارها،عادات و باورهای خوب و یا بد ما که به صورت خودکار انجام میشوند مربوط به بخش ناخودآگاهمان هستند.برای دست یافتن به ناخودآگاه باید از خودآگاه و هوشیاری عبور کنیم. دلیل اینکه تغییر و دگرگونی سخت میباشد هم همین است.بعد از چند روز تلاش برای تغییردادن خودمان مثل کنار گذاشتن یک عادت بد مایوس وخسته میشویم. چرا؟ چون میدانیم که درحال تغییردادن خودمان میباشیم یعنی هوشیار وخودآگاه هستیم.

موسیقی سابلمینال چیست و چگونه کار میکند؟

موسیقی سابلمینال تلفیقی از روانشناسی و آهنگ سازی است که پیام ها را لابه لای نتهای موسیقی پنهان میکند. هنگام گوش سپردن تنها موسیقی میشنوید و همین مسئله هم کار را راحت تر کرده. چون برخلاف سایر فایلهای هیپنوتیزم که باید به جملات گوینده تمرکز کنید، در سابلمینال نیازی به هیچ گونه تمرکز ندارید و همه چیز اتوماتیک انجام میشود.موسیقی سابلمینال خودآگاه را دور میزند و مستقیم بر روی ناخودآگاه تاثیر میگذارد.به همین راحتی.

سابلمینال توسط چه کسانی و کجا تولید میشود؟

سابلمینال با همکاری آهنگ سازان و روانشناسان تولید میگردد. تمامی سابلمینال های موجود در اینجا وارداتی هستند. و جملات جایگزین شده در نت ها انگلیسی است. خب شاید بگویید دیگر چه فایده! عجله نکنید. برای استفاده از سابلمینال لازم نیست که به انگلیسی مسلط باشید. دانستن تک و توکی از کلمات برای اثر گذاری آن کفایت میکند.

این پکیج شامل چه موضوعاتی است؟

این پکیج چندین ترک از موسیقی سابلمینال را تنها با قیمت 7500 تومان ، شامل موارد زیر در اختیارتان قرار میدهد:

افزایش کاریزما

انرژی مثبت

جذب ثروت و فراوانی

کاهش وزن

زیبایی پوست

پاکسازی ذهن

جذب زنان

جذب مردان

و....

ارزش واقعی این محصول چقدر است؟

 

 

 

 

 

همین الان با یک سرچ کوتاه در اینترنت از قیمت "هر یک تِرَک" موسیقی سابلمینال باخبر خواهید شد. هر ترک این نوع موسیقی از 10 هزارتومان تا 30 هزارتومان است

برای خرید این پکیج به قیمت 7500 تومان لینک زیر را لمس کنید

 

 

 

 

 

 

اطلاعات آگهی

×