خانم تبلیغ

تارنمای جــامـع نیازمنــدی های ایـــــــران و خرید و فروش اینترنتی

تصویر شماره عکس | چند ورزش برای کاهش عصبانیت
پزشکی و سلامت شنبه 7 اسفند 1395 963بازدید

عکس | چند ورزش برای کاهش عصبانیت

عصبانیت، استرس و اضطراب می‌تواند تاثیرات منفی بر سلامت افراد بگذارد. متخصصان ورزش اعتقاد دارند که که انجام ورزش‌های مشخصی می‌تواند از عصبانیت شما بکاهد.

 

ورزش‌های خاصی وجود دارند که با انجام آنهاشما خواهید توانست میزان عصبانیت کاهش دهید . با انجام این ورزش‌ها انرژی منفی شما به انرژی مثبت تبدیل خواهدش شد. ورزش‌های زیر برای زمان عصبانت مناسب‌ هستند.

 

۱. بوکس 

ضربه زدن به کیسه بوکس کالری زیادی می سوزاند و برای فرو نشاندن عصبانیت مناسب است. پیشنهاد می‌شود که ۶ تا ۱۰ بار در هر ست به کیسه بوکس ضربه بزنید تا انرژی منفی شما تخلیه شود.

 

۲. وزنه زدن 

وزنه زدن باعث ایجاد آرامش می‌شود و افسردگی را دور می‌کند. سعی کنید به هنگام وزنه زدن کمر را صاف نگه دارید. عضلات شکم را منقبض کنید. وزنه را در سه تا چهار ست با ۶ تا هشت تکرار بلند کنید.

 

۳. استفاده از توپ پزشکی 

توپ پزشکی را با عضلات منقبض و کمر صاف بلند کنید. توپ را بالا برده و محکم به زمین بکوبید. مراقب باشید که توپ با صورت شما برخورد نکند. بهتر است در سه تا چهار ست ۱۰ تا ۲۰ بار توپ را به زمین بزنید.

 

۴. دویدن بر روی شیب 

بعد از دویدن شما روحیه بهتری پیدا می کنید. می‌توانید بر روی تردمیل و در حالت شیب بدوید. تا آنجا که می‌توانید سریع بدوید. می‌توانید در دوره‌های کوتاه مدت و با استراحت‌های ۶۰ تا ۶۰ ثانیه‌ای دویدن را انجام دهید.

 

 

×

آقای تبلیغ