خانم تبلیغ

تارنمای جــامـع نیازمنــدی های ایـــــــران و خرید و فروش اینترنتی

تصویر شماره رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی
اخبار خانم تبلیغ پنجشنبه 25 بهمن 1397 4826بازدید

رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی

رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی : حفاظ شاخ گوزنی یکی از مهم ترین و در عین حال قوی ترین روش ها محافظتی می باشد که شما برای بنا و ملک خود می‌توانید از آن  استفاده کنید.

حفاظ شاخ گوزنی و در نوع دیگر آن حفاظ های نیزاری و بوته ای علاوه بر استحکام و نفوذ ناپذیری بیشتری که نسبت به دیگر انواع حفاظ های آهنی را دارد می تواند بهترین گزینه برای استفاده  و نصب بروی روی دیوارهای خانه کارخانه و شرکت شما نیز باشد. این حفاظ از آنجایی که از جنس فولاد ساخته شده در برابر اکسید شدن و زنگ زدگی آسیب پذیر می باشد و باید برای حفظ کیفیت و نفوذ ناپذیری حفاظ شاخ گوزنی شما دچار خلل می شود.

بهترین رنگ آمیزی  حفاظ شاخ گوزنی

استفاده زا دو روش بسیار مناسب می باشد و برای حفاظ شاخ گوزنی شما توصیه می‌شود این دو روش عملا دو روش با دو هزینه متفاوت برای شما می باشد که البته به اندازه هزینه خود می تواند برای شما بازدهی زیادی داشته باشد .

رنگ کوره ای  یا الکترواستاتیک می تواند بهترین رنگی باشد که تا سال ها برای حفاظ شاخ گوزنی خود انتخاب می‌کنید این رنگ می‌تواند تا مدت ها برای شما کار کند حفاظ شاخ گوزنی شما در هر شرایط آب و هوایی به خصوص در شرایط آب و هوایی شمال کشور دوام آورد و از زیبایی و استحکام این حفاظ کارآمد چیزی کم نشود.

روش سنتی رنگ کردن حفاظ شاخ گوزنی این روش اقتصادی تر از روش اول می باشد و با پیستوله و پاشش پودری رنگ روغنی بر روی سطح حفاظ شاخ گوزنی و یا بوته  می باشد البته اگر شما حفاظ بوته‌ای و یا نیزاری را برای نصب روی دیوار خود برگزیده باشید بهتر  می باشد از روش اول برای رنگ کردن حفاظ خود استفاده بکنید اما می توان حفاظ های شاخ گوزنی را نیز با رنگ پیستوله ای نیز رنگ کرد این رنگ دوام کمتری دارد و حدود سه سال بعد باید تجدید شود که این کار باز نیز با پاشش رنگ روغنی بر روی سطح حفاظ شاخ گوزنی صورت می‌گیرد. اگر در مناطق پر غبار جنوب کشور و یا شمال کشور به سر می برید به هیچ عنوان این روش برای رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی را به  شما توصیه نمی‌کنیم.

به هر حال استفاده از یک لایه رنگ می تواند حفاظ شاخ گوزنی شما را به اوج زیبایی و دوام نزدیک می کند درباره زیبایی حفاظ شاخ گوزنی در مقاله دیگر نیز سخن می‌گوییم که از شما دعوت می کنیم در وبسایت ما این مقالات را هم مطالعه بکنید .

 

آقای تبلیغ