خانم تبلیغ

تارنمای جــامـع نیازمنــدی های ایـــــــران و خرید و فروش اینترنتی

جستجو در سایت

دسته بندی مطالب

آخرین مطالب وبلاگ

سئو و بهینه سازی سایت

۱۴۰۰/۱۱/۲۴

انتشارات تازه ها

۱۳۹۹/۰۳/۰۱

نکات خانه تکانی عید

۱۳۹۸/۱۲/۰۴

لینک های مفید

تصویر شماره 5 کاری که زنان باید حتما بعد از رابطه جنسی  انجام دهند
مقالات سه شنبه 29 بهمن 1398 1217بازدید

5 کاری که زنان باید حتما بعد از رابطه جنسی انجام دهند

در هر سنی که باشید حتی 40 سالگی و بعد از آن می توانید از رابطه جنسی خود لذت ببرید. برای داشتن یک رابطه جنسی سالم و لذتبخش رعایت نکات بهداشتی و مراقبت های پزشکی اندام تناسلی واجب و ضروری است. در این بخش همراه خانم تبلیغ باشید. 

بعد از رابطه جنسی کارهای زیر را حتما و باید انجام دهید:

1. نوشیدن آب و توالت رفتن و  دوش گرفتن:

همانطور که در هنگام ورزش بدن شما کالری میسوزاند و نیاز به رطوبت دارد، در هنگام نزدیکی نیز شما کالری میسوزانید و به رطوبت نیاز دارید. پس از آمیزش حتما آب بنوشید تا رطوبت از دست رفته بدن را جبران کرده و از این طریق میتوانید ادرار کنید و به دفع باکتری ها کمک نمایید.

همچنین در هنگام آمیزش باکتری های ریزی وارد اندام تناسلی شما می شوند، و از آنجا که درون واژن گرم و مرطوب است، محیط مناسبی برای رشد و تکثیر باکتریها میباشد. برای جلوگیری از بیماری مثانه و عفونت های قارچی، سعی کنید کمی بعد از آمیزش حتما به توالت رفته و ادرار کنید. 

تحرک در هنگام آمیزش باعث سوزاندن کالری و عرق کردن بدن میشود، برخی از افراد نیز پوستشان به شدت چرب میشود. اگر رابطه کمی طولانی و تحرک شما زیاد شود، ممکن است عضلات بدن گرفته و یا خسته شوند، برای استراحت و از بین بردن آلودگی ها دوش آب گرم یک کمک عالی است. 

2. خوردن مواد پروبیوتیک:

عده ای از خانم ها بعد از آمیزش دچار ضعف میشوند، سعی کنید از موادغذایی که حاوی پروبیوتیک هستند برای از تقویت قوای جسمانی و پیشگیری از عفونت های تناسلی استفاده کنید. 

3. استفاده از مواد شوینده و دستمال های مرطوب ممنوع:

بلافاصله پس از نزدیکی اندام تناسلی خود را با مواد شوینده نشویید، زیرا این ناحیه بشدت حساس است و این مواد باعث خشکی واژن شده و در برخی موارد سوزش و خارش ایجاد میکنند.

همچنین دستمال های مرطوب نیز حاوی مواد شیمیایی و بودار هستند که به اندام تناسلی آسیب میرسانند، برای پاک کردن خود مقداری آب گرم را با سرکه ترکیب و دستمال را به آن آغشته و خود را با ان تمیز کنید. همچنین میتوانید از جوش شیرین نیز برای پاک کردن و ضدعفونی کردن خود استفاده نمایید.

4. لباس زیر خود را نپوشید:

پس از آمیزش بدلیل ارگاسم، از آنجا که جنس برخی از لباس زیرها از نایلون و پلی استر هستند، اجازه نمیدهند که جریان هوا صورت بگیرد، بهمین دلیل خیس می شوند و امکان رشد باکتری ها را فراهم می آورند. 

5. استفاده از سشوار ممنوع :

شاید تعجب کنید اما بسیاری از خانم ها بعد از آمیزش برای جلوگیری از بیماری های عفونی و قارچی از سشوار استفاده میکنند و آن را روی آلت خود میگیرند. این کار باعث خشک شدن و از دست دادن رطوبت لازم شده و به مرور زمان خود باعث بیماری های آلت تناسلی میشود.  

 

 

آقای تبلیغ